Temno

25. listopadu 2015 v 19:19 | HeatherFeather |  Jednorázové
Noc. Temno. Ticho. A jedna naprosto dominující emoce. Strach.
Kolem mě je černočerná tma. Cítím se maličká, smutná, opuštěná. Bez jediné známky štěstí a víry v něco lepšího než co je. Tohle je trest za to všechno, co jsem jim udělala. Za všechny moje hříchy.
Nedokážu bojovat. Nedokážu nic udělat. Nedokážu se pohnout, kvůli strachu, který ochromuje celé moje tělo, celou moji duši a celou moji ubohou existenci.
Utápím se v nekonečné temnotě. Je to jako když se bojíte ne tmy, ale toho co je v ní. Co na vás čeká. Toho, co vás každou chvíli může překvapit.
Strach mě pomalu sžírá zevnitř. Mě celou, od základů až po detaily. A ačkoliv nic nevidím, ztrácím se sama sobě před očima. Umírám. Potichu. Kousek po kousku. Aniž by o mě kdokoliv věděl, aniž by mi kdokoliv mohl pomoct. Asi by ani nechtěl. Byla jsem zlá, sobecká. Byla jsem špatný člověk. Všem bude na světě beze mě líp.
Bolest. Najednou se taky objevuje. A vzbouzí ve mně něco nového. Chuť bojovat. Ještě to nevzdávat. Pomalu se ztrácím. Ale já ještě nechci, prosím! Ještě je čas všechno napravit, odčinit svoje hříchy, ještě nechci -


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ahoj všichni!

Dneska byl takový hooodně emoční den a tohle ze mě vypadlo na hodině fyziky :D . Je to jen taková rychlovka, tak doufám, že se aspoň trochu líbila. :)

xoxo HeatherFeather xoxo
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Sentouki Sentouki | 5. února 2016 v 18:35 | Reagovat

No jo no, fyzika je mučení XD :D
Jak to dopadlo? :o  Umřela? :D
Jinak mě to bavilo, jenom jsem na to nějak náhodou klikla a tak čtu a je to bezva :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama