I'M BACK !!!

12. října 2015 v 19:30 | HeatherFeather |  Moje kecy
Ahoj všichni!
*Tramtadadá...* jsem zpátky!
Dobře, dobře, vím, že jsem říkala po prázdninách a už je vlastně říjen, ale chtěla jsem se vrátit pořádně a se vším všudy, když budu vědět, že už se blogu fakt můžu pořádně věnovat. A teď to vím! Nebo aspoň doufám, že vím. Jsem si vědoma toho, že to ode mě asi nezní zrovna nejvíc pravděpodobně, vzhledem k tomu, že jsem to, že blog rozjedu slibovala už asi dvakrát (a to jsem teprve na začátku a mám tu jen asi 5 článků), ale já prostě chci, aby ty články byly kvalitní a ne nějaký odfláknutý (s prominutím) srajdy. Teď si myslím, že na to už čas mít vážně budu a že by se to mohlo povést. Ale nebudu vám nic slibovat, protože jsem zjistila, že na mě v tomhle ohledu není spoleh. Zkusím vám to dokázat.
Wooow, silná slova. No, ještě bych tady chtěla zmínit, co v nejbližší době chystám za články. V první řadě mám rozepsanou povídku Hidden in the Darkness, o které vám zatím nechci nic moc říkat, protože se tady určitě objeví. Nebo možná na wattpadu, ještě si nejsem jistá. Pak mám taky nápady na fanfiction na DW a HP, které bych hrozně ráda napsala. Pak můžete asi čekat nějaké hrozně deep úvahy, protože poslední dobou dost přemýšlím o věcech jako je smysl života a složitost lidské duše a docela bych se o to potřebovala s někým tímhle způsobem podělit. Dál mám spoustu knížek, které jsem nedávno přečetla nebo je brzy přečtu a chtěla bych se s vámi podělit o můj názor na ně, takže můžete čekat recenze.
Nechci si nějak určovat kdy nebo jak často budu články psát a publikovat, protože vím, že bych to stejně asi nedodržela. Ale chtěla bych každý týden napsat tak 2-3 články, třeba i kratší, ale hlavně kvalitní. Ale o tom, že to nechci odbývat jsem už myslím napsala dost.
A tohle je zatím asi všechno, co jsem vám chtěla říct.... Moc moc doufám, že už to konečně vyjde a už tento blog pořádně rozjedu. Tak snad to vyjde! Zatím se mějte krásně a čauky mňauky :)

xoxo HF
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama