PAUZA

1. srpna 2015 v 20:00 | HeatherFeather |  Moje kecy
Ahoj všichni!

Tento článek bude něco jako vysvětlení a omluva za všechno, co se stalo, nestalo a co se bude dít dál. (Ne)Příjemné počtení ! :)
Taakže, v první řadě se chci omluvit. Myslela jsem, že to všechno zvládnu, protože jsem měla a pořád mám tooolik nápadů na články, které chci napsat, nápadů na povídky, challenge které chci splnit i které chci vytvořit, recenzí na knihy, které chci přečíst. Ale přece jenom mám přes školní rok hrozně málo času na rodiče,http://admin.blog.cz/clanky/clanek/upravit mám svoje kroužky, školu, oni chodí do práce a potkáváme se řekněme fakt jenom minimálně. No a teď o prázdninách, když mají rodiče dovolenou a někam jedeme, chci trávit čas s nimi, když na to jindy čas nemám.
Další věc je, že poslední dobou vůbec nemám náladu na psaní, a protože blog jsem nikdy nebrala a nechci brát jako povinnost, ale jako zábavu, a když jsou ty prázdniny, chci si odpočinout, jenom si v klidu číst a lenošit.
Teď jedu na 14 dní na tábor a potom na soustředění, budu tam s kamarády a asi nebudu mít ten čas na to něco psát. Chci se věnovat kamarádům, takže na blog asi nebudu přispívat do konce prázdnin. Možná jeden dva články, ale víc asi nestíhám.

Omlouvám se, že to dneska bylo možná trochu smutné a nudné, ale doufám, že to chápete a respektujete. Omlouvám se, že jsem si myslela, že to zvládnu -a nezvládám-, ale snad tenhle blog už po prázdninách pořádně rozjedu. :)

xoxo HF
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama