13 Days Whovian challenge #2

29. července 2015 v 14:01 | HeatherFeather |  Challenges
Ahoj všichni!

Dneska jsem se konečně dokopala k tomu napsat part 2 Whovian challenge.

Odkaz na part 1: http://heather-feather.blog.cz/1507/13-days-whovian-challenge-1-po-dlouhe-dobe-zdravim

Takže jdeme na to :)

7. Nejoblíbenější společník/společnice?
Stejně jako u Doctorů, i tohle je dost těžká otázka. I když asi Amy a Rory. On(a) má každý společník(/společnice) nějakou výraznou skvělou vlastnost. Ale za mě jsou to Amy a Rory. Amy je prostě skvělá, drzá a zamilovaná do Roryho. A Rory? Ten je hodnej, roztomilej, soucitnej a zamilovanej do Amy. A ještě mám fakt ráda River, pokud se sem dá počítat.
8. Nejoblíbenější záporák?
Určitě Dálekové. Já si nemůžu pomoct, ale mně prostě přijdou strašně roztomilí. To, jak oni mluví a jak "jezdí v popelnici" a hýbou s tím jedním okem sem a tam... :D
9. Postava, kterou vyloženě nesnášíte? (Pokud nějaká je.)
Ty joo, tak nad tím jsem přemýšlela dost dlouho. Nemám ráda Davrose, když na to tak přijde. Prostě se mi zdá hrozně odpornej. (Celkem paradox, co? Mám ráda Daleky a nesnáším Davrose, který je stvořil.)
10. Znáte hodně dalších Whovianů?
No nějak vyloženě hodně ne. Ale pár kamarádů z naší a vedlejší třídy se dá považovat za Whoviany. Pak pár lidí na blogu a tak. Jeden čas se na DW dívala asi polovina naší třídy, ale časem je to omrzelo a za Whoviany se rozhodně považovat nedají.
11. Chystáte se oslavit 50. výročí? Pokud ano, jak?
50 výročí jsem slavila asi tak, že jsem si udělala rybí prsty s pudinkem a strávila celý den koukáním na oblíbené epizody :))
12. Jaký typ fanouška jste? Takový ten ještě vcelku normální, nebo maniak?
Zas takový maniak snad ne. Necpu Doctora všude (ačkoliv nemám nic proti lidem, který to dělají:D) a neviděla jsem každou epizodu osmkrát (no, i když některé možná jo...).
13. Co pro vás Doctor Who znamená?
Doctor pro mě znamená poměrně dost. Určitě se dá říct, že je to můj nejoblíbenější seriál, ale některé věci (věci typu HP, THG) mě prostě poznamely víc. Doctor je absolutně skvělej a ve ztvárnění toho jako film (tedy seriál) se mu nic nevyrovná. V tomhle ohledu je mnohem lepší než Harry Potter, Hunger Games, Pán Prstenů, atd. Ale chybí mi v tom ta knižní část. Ano, vím, že vyšel Závoj smutku a Dálecká generace, ale přece jenom to už není ono, nebylo to od začátku. Já vždycky miluju když si můžu knížku přečíst, procítit s tou postavou ty pocity a všechno si představit podle svýho, což u Doctora jakožto u seriálu zas tolik nejde jako třeba v knize. Navíc Doctor nemá tak pevnej a strukturovanej příběh jako právě třeba Harry Potter nebo Hunger games. A to je to, co mi na tom chybí.

Mějte se krásně
xoxo HeatherFeather
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama