13 Days Whovian challenge #1 (& po dlouhé době zdravím)

19. července 2015 v 19:42 | HeatherFeather |  Challenges
Ahoj všichni!
Vítejte u nového článku ! *velké ovace* Ano, já vím, je to po celkem dlouhé době a za to se omlouvám, ale nějak nebyl čas (a vlastně ani chuť) psát. Takže teď jsem se rozhodla vám to vynahradit! (a taky doufám, že ode dneška budou články častěji)

By the way, asi předevčírem jsem dočetla The Scorch Trials (čtu to v češtině:D). A nutně potřebuju Vražednou léčbu. Nedávno vyšla v češtině, ale protože jsem momentálně v zahraničí a asi ještě dlouho budu, takže fakt nevím jak to vydržím. To je prostě hrozný, jak si tu knihu hned všichni kupujou, píšou zprávy, statusy na facebook, na blog a já-nevím-kam-ještě a já vždycky: "Ne, spoilery, psst! Nečti to, nekoukej se na to, neposlouchej!". :D

Ale už k tématu... A dneska to bude 13 Days Whovian Challenge.

Já jsem se rozhodla tuhle výzvu shrnout do dvou částí, protože u některých otázek bych fakt nevěděla, jak odpovědět víc než jednou větou. Takže dneska udělám prvních šest dní a příště to bude zbylých sedm. A teď už jdeme na to!

1. Jak jste se k Doctorovi Who dostali?
Nejdřív se na Doctora začala dívat moje kamarádka. Po nějakých prázdninách přišla do školy a nemluvila o ničem jiném, než o Doctorovi. Musím se přiznat, že zezačátku jsem se k tomu nějak moc neměla. Nevím, jestli tehdy nebyl čas, nebo jestli jsem byla zabraná do jiného seriálu, nebo jestli se mi prostě Doctor nelíbil z vyprávění, ale rozhodně jsem se na to nezačala dívat hned. Jenže kamarádka nemluvila o ničem jiném a pak to začala sledovat i druhá kamarádka. A potom, protože už o tom žvatlaly obě, jsem se koukla na pár dílů. A najednou jsme žvatlaly všechny tři.

2. Co se vám na Doctorovi zalíbilo, že jste se kvůli tomu začali dívat?
Nejspíš Doctor jako takový. Jeho osobnost. To, jak se choval a jaký měl vztah k lidem. Jeho chytrost. To, jak pořád něco dělal. A jeho schopnost začat mluvit, mluvit a mluvit a nepřestat. :D
A co se týče seriálu jako takového, tak akčnost, nečekané zvraty a logická rozuzlení.
3. Jak dlouho už Doctora Who sledujete?
Přesně nevím, ale už je to nějaký ten pátek. Řekla bych, že to bude tak rok a půl.
4. Kterou éru/období Doctora Who máte nejraději?
Asi mám nejradši dobu jedenáctého Doctora s Amy a Rorym. Oni dva jsou jako společníci naprosto skvělí a kromě jejich osobností se mi líbí i to, jak jsou v Tardis tři lidi (haha, ne lidi jako lidi, ale lidi jako lidi... chápete:D). Přijde mi to jako větší zábava, ale i se tam věci víc prožívají a prostě se mi to líbí. Matt s Karen a Arthurem taky tvoří naprosto dokonalou hereckou trojku.
V tomhle období se taky nejvíc objevuje River, a já pár jedenáctý Doctor a River naprosto zbožňuju. Taky se tam pak objevují super scény, když jsou tam dva páry... Například moje oblíbená:
Amy(na Roryho): "Manžílku, uteč!"
Doctor: "River? Asi bychom měli-"
River: "Manžílku, sklapni."
5. Co byste na Doctorovi Who změnili (pokud vůbec něco), kdyby jste mohli?
Víc sérií, víc epizod a delší Classic epizody. :D
Ne, dobře. Někdy mi vážně přijde, že někteří Doctoři jsou tam fakt jenom na chvíli (viz osmý a devátý), což mi přijde jako hrozná škoda. Nedokáže se tam pořádně rozvinout jejich osobnost.
6. Nejoblíbenější Doctor?
Tuhle otázku absolutně nesnáším. :D Kdybych si musela vybrat, tak asi Matt jako jedenáctka, ale je to težký určovat, každý Doctor má něco do sebe. Každý je úplně jiný a přitom jsou všichni úplně stejní. :)
Taaak, to by bylo k dnešní (necelé) půlce otázek asi všechno, čekejte Part 2!

Mějte se krásně,
HeatherFeather
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama